Sefaköy Evden Eve Nakliyat

Sefaköy Evden Eve Nakliyat

Sefaköy Evden Eve Nakliyat

Şirinevler ve diğer ilçe ve mahallelere ev taşımacılığı hizmeti vermek adına size tam 25 yıllık bir hizmetten söz etmek istiyoruz. Örnek olarak; Sefaköy evden eve nakliyat, bu mahalle diğer mahallelere kıyasen daha kalabalık ve göç olan bir mahalledir. Mahallenin %45 i kiracı ve sürekli taşınması gerekiyor bizde bu durumda onların yükünü hafifletmek adına ev taşıma hizmeti vermekteyiz. Ev taşımak gerçekten titizlik isteyen bir sektör olduğundan her firma veya kuruluş bu hizmeti sağlıklı bir biçimde vermemektedir. 20 yıllık tecrübemiz ve referansımızla beraber size bu hizmeti hem para iadeli hemde kaliteli bir biçimde vermekteyiz. Bizler çeyrek asırdır bu sektörde isim yapmış bir firmayız. 5 araç ve 25 alanında uzman ekibi ile size vereceğimiz hizmetten memnun kalamama gibi bir problem yoktur.

Sefaköy nakliyat yetkilisi ile iletişime girdiğinizde öncelikle size eksper gönderme teklifinde bulunur ve ardından kabul etmeniz durumunda personel gelir ve daire içerisinde bulunan tüm eşyaların nasıl taşınacağı, gerekli malzemeler, gerekli araç, yeterli personel ve fiyat teklifi yapar. Sizin onayınız doğrultusunda bir tarih belirlenir ve o tarihte size vadedilen araç ve gereçler kapınızda eşyalarınızı taşımak için hazırda olur. Eşyalarınız en titiz biçimde paketlenir ve ambalajlanır. Ardından mobilya sökme işlemi ve beyaz eşyaların sökme işlemi gerçekleştirilir. Taşıma işlemini yapan personeller zaten taşımaya başlamıştır. Aynı şekilde diğer evinize geçildiğinde eşyalar bir bir yerleştirilir olması gereken yerlere, bu taşıma işlemi bittikten sonra mobilyaların ve beyaz eşyaların montajları yapılır.

Eşya sorunsuz bir biçimde size teslim edildiğinde sizden memnuniyet derecesi istenilir. Şayet memnun kalmadıysanız sizden ücret talep etmezler çünkü bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir. Bu işlemleri sorunsuz hallettikten sonra size sadece burada bu yazının altına yorum yapmanız kalır. Her halde bize bir yorumu çok görmezsiniz? iletişime geçmeniz için iletişim kısmından bize ulaşabilir ve diğer memnun müşteriler arasına katılabilirsiniz.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Size Teşekkür Ederiz.

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir