Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Şirinevler nakliyat olarak Ataköy ve çevre ilçelere ev taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz. Profesyonel personel kadromuz ve ev taşımacılığına uygun tasarlanmış araçlarımız ile size kaliteli bir ev taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Taşınma hayli ile stresli geçer ve bu durum sizi baya yorabilir ve üzebilir ama artık dert etmeyin çünkü biz Şirinevler nakliyat olarak tüm İstanbul halkına tam çeyrek asırdır ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Sektörde titizlik isteyen konular ve müşteri memnuniyeti çok önemlidir, bu yüzden size yapmış olduğumuz hizmetin detaylarını bu yazımızda sunmak istiyoruz. Kesinlikle bizi dahi araştırmadan anlaşma yapmayız çünkü yeni yeni türeyen firmaların yüzünden ev taşımak çok riskli bir durum almıştır. Zaman kaybetmeden size kaliteli bir taşıma işlemi nasıl gerçekleştirilir onu anlatalım.

Evinizi taşıtacak ve yeni evinizde almış olduğunuz eşyalar ile mutlu ve huzurlu yaşamak istiyorsunuz ama türeyen her firmaya hayliyle güvenemiyorsunuz. Bizler Ataköy evden eve nakliye, her telefonla arayan müşterimize ekspertiz hizmeti sunarız ama bunu kabul eden veya etmeyen müşterilerimiz de olabiliyor, kesinlikle iş öncesi bu hizmetten yararlanın çünkü gelen personel daire içerisinde bulunan tüm eşyaların teker teker notu düşer ve bu not çerçevesinde size yapacağı hizmeti ve nakliye ücretini sunar. Daha sonra tekrar anlaşma yapacağınız zaman size hemen bir taşıma sözleşmesi yapar ve ufak ücret alır, bu işlemler sonrasında tarih belirlenir ve personel ofise geri döner. Taşıma tarihinde müşterimizin istediği saatte personeller ve aracımız evinize gelir ama ondan önce kesinlikle hasar sigortanızın poliçesini alın çünkü her taşımaya ayrı sigorta yapmaktayız. Daire içerinde bulunan eşyaların tümünü ambalajlayıp, paketleyip ve araç içerisine taşıma işlemi başlar ve diğer evinizde personellerin araca yüklemiş oldukları eşyaların tümünü aldıkları gibi size teslim eder ve memnuniyetinizi alıp uzaklaşırlar.

Ev taşıtmak biz ataköy nakliyenin dir. Taşıma yapmadan önce bizimle irtibata geçiniz ve hemen en yakın şubemizden size ücretsiz eksper gönderelim. Yapmış olduğumuz hizmetleri size yukarıda sıralanmış şekilde sunduk, bundan sonra her şey sizin elinizdedir. Yapmanız gereken tek işlem hemen iletişime geçmenizdir. Bizi tercih ettiğiniz yada edeceğiniz için size minnettarız.

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir